Sure Shot-AC Dispensing A-04-013-SP Catch Tray, AC6.E | Denson CFE
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
14
quantity
Product details
Category
Features:
  • Compact Dimensions:
    • Length: 6.35 in (16.13 cm)
    • Width: 3.9 in (9.91 cm)
    • Height: 1.3 in (3.30 cm)
    • Weight: 0.42 lbs (191 g)
Benefits:
Specifications:
Specification Detail
Part Number A-04-013-SP
Compatible Models AC230-PC-1, AC6.E, AC6.E-16, AC6.E-18, AC6.E-3
Length 6.35 in (16.13 cm)
Width 3.9 in (9.91 cm)
Height 1.3 in (3.30 cm)